IMO Automation 41.P26P120A-LF
SKU: CS6222757MPN: 41.P26P120A-LFAlternate Part #: 2550064UPC/EAN: 5056207468957
Piezo Buzzer 12 VDC d23mm, 3.5kHz, 85dB/30cm, 10mA
Contact us for pricing and availability
Product Details