IMO Automation 41.P25L120A-LF
SKU: CS6222755MPN: 41.P25L120A-LFAlternate Part #: 2550059UPC/EAN: 5056207418488
Piezo Buzzer 12 VDC d22mm, 5.2kHz, 90dB/30cm, 20mA
Contact us for pricing and availability
Product Details