IMO Automation STNA-1AN-SLF-12VDC
SKU: CS6222740MPN: STNA-1AN-SLF-12VDCAlternate Part #: 2532129UPC/EAN: 5056207415944
IMO Subminiature Power Relay SPNO, 5A, 12VDC, 200mW, AgNi
Contact us for pricing and availability
Product Details