IMO Automation STNA-1AN-SL-12VDC
SKU: CS6222738MPN: STNA-1AN-SL-12VDCAlternate Part #: 2531958UPC/EAN: 5059394717976
IMO Subminiature Power Relay SPNO, 5A, 12VDC, 200mW, AgNi
Contact us for pricing and availability
Product Details