IMO Automation STN-1AN-XL-12VDC
SKU: CS6222736MPN: STN-1AN-XL-12VDCAlternate Part #: 1112618UPC/EAN: 5059394210316
IMO Subminiature Power Relay SPNO, 5A, 12VDC, 200mW, AgNi
Contact us for pricing and availability
Product Details