IMO Automation ERE-1AN-SL-12VDC
SKU: CS6222427MPN: ERE-1AN-SL-12VDCAlternate Part #: 2530266UPC/EAN: 5056207407420
IMO Subminiature Power Relay SPNO, 8A, 12VDC, 300mW, AgNi
Contact us for pricing and availability
Product Details