IMO Automation EV1N-CWL-24VDC
SKU: CS6222489MPN: EV1N-CWL-24VDCAlternate Part #: 2530422UPC/EAN: 5056207432651
IMO Subminiature Signal Relay SPCO, 1A, 24VDC, 150mW,AgNi+Au
Contact us for pricing and availability
Product Details