IMO Automation EM2H-CWL-24VDC
SKU: CS6222415MPN: EM2H-CWL-24VDCAlternate Part #: 2530134UPC/EAN: 5056207459306
IMO Subminiature Signal Relay DPCO, 2A, 24VDC, 150mW,AgNi+Au
Contact us for pricing and availability
Product Details