IMO Automation EM2H-CWL-12VDC
SKU: CS6222414MPN: EM2H-CWL-12VDCAlternate Part #: 2530133UPC/EAN: 5056207465192
IMO Subminiature Signal Relay DPCO, 2A, 12VDC, 150mW,AgNi+Au
Contact us for pricing and availability
Product Details