IMO Automation EV1N-CWL-12VDC
SKU: CS6222488MPN: EV1N-CWL-12VDCAlternate Part #: 2530421UPC/EAN: 5056207430534
IMO Subminiature Signal Relay SPCO, 1A, 12VDC, 150mW,AgNi+Au
Contact us for pricing and availability
Product Details