IMO Automation MC62N-S-00-40400AC
SKU: CS6218354MPN: MC62N-S-00-40400ACAlternate Part #: 1112392UPC/EAN: 5059394182187
Contactor 4 Pole Open 30kW 62 AC3, 400V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details