IMO Automation MC18N-S-00-40400AC
SKU: CS6218218MPN: MC18N-S-00-40400ACAlternate Part #: 1153041UPC/EAN: 5056207447259
Contactor 4 Pole Open 7.5kW 18A AC3, 400V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details