IMO Automation MC62N-S-00-40230AC
SKU: CS6218351MPN: MC62N-S-00-40230ACAlternate Part #: 1112391UPC/EAN: 5059394551563
Contactor 4 Pole Open 30kW 62 AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details