IMO Automation MC18N-S-00-4024AC
SKU: CS6218216MPN: MC18N-S-00-4024ACAlternate Part #: 1152864UPC/EAN: 5056207460913
Contactor 4 Pole Open 7.5kW 18A AC3, 24V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details