IMO Automation MC18N-S-00-22230AC
SKU: CS6218213MPN: MC18N-S-00-22230ACAlternate Part #: 1153231UPC/EAN: 5056207497384
Contactor 4 Pole 2 Open 2 Closed 18A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details