IMO Automation MC96-S-00-22230AC
SKU: CS6218384MPN: MC96-S-00-22230ACAlternate Part #: 1153233UPC/EAN: 5056207488283
Contactor 4 Pole 2 Open 2 Closed 95A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details