Eaton XTAE170G00BD050
SKU: CS5003362MPN: XTAE170G00BD050Alternate Part #: 3-1842-154BUPC/EAN: 786685214245
Attributes
| Amperage Rating | 170A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 0 NO, 0 NC |
| Frame | G |
| Frame Size | 90 mm |