Eaton XTAE170G00BD035
SKU: CS5003361MPN: XTAE170G00BD035Alternate Part #: 3-1842-144BUPC/EAN: 786685214146
Attributes
| Amperage Rating | 170A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 0 NO, 0 NC |
| Frame | G |
| Frame Size | 90 mm |