Eaton XTAE025C10T3EP05
SKU: CS5001425MPN: XTAE025C10T3EP05Alternate Part #: 3-2369-331AUPC/EAN: 786685169064
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |