Eaton XTAE025C01T3EP05
SKU: CS5001017MPN: XTAE025C01T3EP05Alternate Part #: 3-2369-226AUPC/EAN: 786685168012
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |