Eaton XTAE025C10R3E005
SKU: CS5001383MPN: XTAE025C10R3E005Alternate Part #: 3-2369-383AUPC/EAN: 786685169583
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |