Eaton XTAE025C01R3E005
SKU: CS5000975MPN: XTAE025C01R3E005Alternate Part #: 3-2369-278AUPC/EAN: 786685168531
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |