Eaton XTAE018C01T024
SKU: CS5000221MPN: XTAE018C01T024Alternate Part #: 3-1812-247AUPC/EAN: 782116851379
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |