Eaton XTAE018C10T016
SKU: CS5000607MPN: XTAE018C10T016Alternate Part #: 3-1812-478AUPC/EAN: 782116853762
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |