Eaton XTAE012B10RP24
SKU: CS4999026MPN: XTAE012B10RP24Alternate Part #: 3-1802-1169AUPC/EAN: 782116843855
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |