Eaton XTAE012B01RP24
SKU: CS4998644MPN: XTAE012B01RP24Alternate Part #: 3-1802-917AUPC/EAN: 782116841332
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |