Eaton XTAE012B10TD5G1P6
SKU: CS4999063MPN: XTAE012B10TD5G1P6Alternate Part #: 3-2589-752AUPC/EAN: 786685419459
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |