Eaton XTAE012B10R006
SKU: CS4999031MPN: XTAE012B10R006Alternate Part #: 3-1802-1316AUPC/EAN: 782116843664
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |