Eaton M22S-R100K
SKU: CS4900296MPN: M22S-R100KAlternate Part #: 3-5533-001AUPC/EAN: 786685276816
Eaton M22 potentiometer

Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton M22 Potentiometer, 22.5 mm, Knob, Bezel: Black, Black, IP20
Attributes
| Actuator | Knob |
| Bezel | Black |
| Color | Black |
| Environmental Rating | IP20 |
| Series | M22 |
| Size | 22.5 mm |
| Type | Potentiometer |
Specifications
| SKU | CS4900296 |
|---|---|
| MPN | M22S-R100K |
| Alternate Part # | 3-5533-001A |
| UPC/EAN | 786685276816 |




