Eaton M22-R47K
SKU: CS4899116MPN: M22-R47KAlternate Part #: 3-5519-020AUPC/EAN: 786685276779
Eaton M22 potentiometer






Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton M22 Potentiometer, 22.5 mm, Knob, Bezel: Silver, Black, IP20
Attributes
| Actuator | Knob |
| Bezel | Silver |
| Color | Black |
| Environmental Rating | IP20 |
| Series | M22 |
| Size | 22.5 mm |
| Type | Potentiometer |
Specifications
| SKU | CS4899116 |
|---|---|
| MPN | M22-R47K |
| Alternate Part # | 3-5519-020A |
| UPC/EAN | 786685276779 |



