Eaton DR2-2130-05
SKU: CS4851897MPN: DR2-2130-05Alternate Part #: DR2213005UPC/EAN: 786680171383
Product Details
Eaton Load Reactor, 130 A, Open, R2 Load side reactor, 0.2mH, 5% Impedance, Line and load reactor, 230 V
Attributes
| Amperage Rating | 130A |
| Nema Rating | Open |
| Special Features | 0.2mH, 5% Impedance |
| Voltage Rating | 230 V |