Apollo Valves 18C5424150
SKU: CS3668611MPN: 18C5424150
1-½” MNPT x 1-½” FNPT Commercial ASME T\&P Relief Valve (4” Element, 150 psi)
Unit
4 Units Available at Factory - Ships Same/Next Business Day
  • ASME Section IV Certified Capacity
  • ¾” through 2” NPT Connections
  • SS Elements (1-½” and 2”)