Apollo Valves 18C5225150
SKU: CS3338661MPN: 18C5225150
1” FNPT Commercial ASME T\&P Relief Valve (5” Element, 150 psi)
Unit
10+ Units Available at Factory - Ships Same/Next Business Day
  • ASME Section IV Certified Capacity
  • ¾” through 2” NPT Connections
  • SS Elements (1-½” and 2”)