Belimo AFB24-MFT-S US
SKU: CS2194513MPN: AFB24-MFT-S USAlternate Part #: BEL-AFB24-MFT-S
Damper Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 2 x SPDT, MFT/programmable
Unit1 in stock