IMO Automation 41.S01L120A-LF
SKU: CS6222775MPN: 41.S01L120A-LFAlternate Part #: 2550183UPC/EAN: 5056207414190
Magnetic Buzzer 12 VDC d28mm, 2.8kHz, 90dB/30cm, 40mA
Contact us for pricing and availability
Product Details