IMO Automation 41.P26P240A/17.5-LF
SKU: CS6222758MPN: 41.P26P240A/17.5-LFAlternate Part #: 2550068UPC/EAN: 5056207473128
Piezo Buzzer 24 VDC d23mm, 3.5kHz, 85dB/30cm, 10mA
Contact us for pricing and availability
Product Details