IMO Automation SI40-PM64-4
SKU: CS6219186MPN: SI40-PM64-4Alternate Part #: 1170209UPC/EAN: 5059394769296
Panel Mount DC Switch, 4 Pole 2 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details