IMO Automation SI40-BMDC64-4
SKU: CS6219132MPN: SI40-BMDC64-4Alternate Part #: 1170238UPC/EAN: 5059394091649
Base Mount DC Switch, 4 Pole 2 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details