IMO Automation SI40-DB-4T
SKU: CS6219161MPN: SI40-DB-4TAlternate Part #: 1170228UPC/EAN: 5059394723120
Modular DC Switch, 4 Pole 1 String 40A 1000VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details