IMO Automation SI40-DB-4S
SKU: CS6219160MPN: SI40-DB-4SAlternate Part #: 1170227UPC/EAN: 5056207483691
Modular DC Switch, 4 Pole 1 String 40A 1000VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details