IMO Automation SI40-DB-4B
SKU: CS6219159MPN: SI40-DB-4BAlternate Part #: 1170229UPC/EAN: 5059394829389
Modular DC Switch, 4 Pole 1 String 40A 1000VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details