IMO Automation MB09-S-0040110
SKU: CS6218107MPN: MB09-S-0040110Alternate Part #: 1112365UPC/EAN: 5059394638110
Mini Contactor 4 Pole Open 4kW 9A AC3, 110V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details