IMO Automation MB09-S-0040400
SKU: CS6218112MPN: MB09-S-0040400Alternate Part #: 1113492UPC/EAN: 5059394123067
Mini Contactor 4 Pole Open 4kW 9A AC3, 400V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details