IMO Automation MB09-S-0040230
SKU: CS6218108MPN: MB09-S-0040230Alternate Part #: 1151694UPC/EAN: 5056207424502
Mini Contactor 4 Pole Open 4kW 9A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details