Eaton XTAE115GS1T175
SKU: CS5003173MPN: XTAE115GS1T175Alternate Part #: 3-1842-244BUPC/EAN: 786685212456
Attributes
| Amperage Rating | 115A |
| Auxiliary Contacts | Side-mounted |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO, 1 NC |
| Frame | G |
| Frame Size | 90 mm |