Eaton XTAE025C01T006
SKU: CS5001010MPN: XTAE025C01T006Alternate Part #: 3-1812-688AUPC/EAN: 782116856282
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |