Eaton XTAE015B01TD004
SKU: CS4999426MPN: XTAE015B01TD004Alternate Part #: 3-1802-1550AUPC/EAN: 782116846498
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |