Eaton XTAE009B10RD012
SKU: CS4998262MPN: XTAE009B10RD012Alternate Part #: 3-1802-876AUPC/EAN: 782116838790
Attributes
| Amperage Rating | 9A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |