Eaton V201K4CJZ1
SKU: CS4994449MPN: V201K4CJZ1Alternate Part #: 9085A40G05UPC/EAN: 786678000695
Eaton NEMA non-reversing vacuum contactor
Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton NEMA Non-Reversing Vacuum Contactor, 135A, 110-120V coil, Size: 4, 40 hp at 200V, 50 hp at 230V, 75 hp at 380V, 100 hp at 460V, 100 hp at 575V, Removable Line and Load Lugs