Eaton V201K4CJ
SKU: CS4994448MPN: V201K4CJAlternate Part #: 9085A40G01UPC/EAN: 786678860732
Eaton NEMA non-reversing vacuum contactor
Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton NEMA non-reversing vacuum contactor, 135A, 110-120V coil, Size: 4, 40 hp at 200V, 50 hp at 230V, 75 hp at 380V, 100 hp at 460V, 100 hp at 575V